رستوران رستوران ایتالیایی اسکالینی (Scalini)

رستوران ایتالیایی اسکالینی
اطلاعات رستوران رستوران ایتالیایی اسکالینی
شهر دبی
تلفن ۰۴۳۴۹۰۰۶۸
وب سایت Website
آدرس فارسی ندارد
آدرس انگلیسی Restaurant Village, Near Four Seasons Hotel, Jumeirah Road, Jumeirah 2, Dubai

توضیحات رستوران رستوران ایتالیایی اسکالینی دبی

رستوران ایتالیایی اسکالینی که اولین بار در منطقه چلسی لندن راه اندازی شد، به خاطر غذاهای ایتالیایی خیلی خوبش معروف است. بنابراین، زمانی که یک شعبه از این رستوران در آغاز سال ۲۰۱۸ در دبی افتتاح شد، توجه همه را به خود جلب کرد.

رستوران ایتالیایی اسکالینی که زیر نظر رستوران های کویا و نصرت در فور سیزن ریزورت دبی در جمیرا بیچ قرار دارد، دارای رستوران های سه گانه قدرتمندی است. سوار آسانسور شوید و به پایین بروید، وقتی به آنجا رسیدید بر روی تراسی که کاملا زیر آب قرار دارد، راه بروید. از آنجایی که محیط بیرونی رستوران کاملا مجهز به سیستم تهویه مطبوع است، حتی در طول تابستان نیز می توانید به این مکان بروید.

محیط بیرونی این رستوران، با درختانی همراه با چراغ های تزئینی و میزهایی با پارچه های سفید تمیز، به زیبایی تزئین شده است. محیط داخلی رستوران، روشن است و بر روی دیوار آثار هنری رنگارنگ و بزرگی قرار دارد. فضای اینجا فانتزی، اما در عین حال آرام است و جو آن گرم و صمیمی می باشد.

رستوران ایتالیایی اسکالینی منو متنوعی دارد که همه نوع غذایی را در بر می گیرد، اما حتما آووکادو اسکالینی، همراه با سالاد مخصوص این رستوران که از آووکادو، پنیر موزارلا، کنگر فرنگی (آرتیشو) و گوجه فرنگی درست می شود، را سفارش دهید. غذاها تازه، سبک و خوشمزه هستند.